Amerika merkezli ilk Türk dil okulu İstanbul’da

31 Mayıs 2019 | BAU HABER

Amerika’da açılan ilk Türk dil okulu olan Mentora College yabancı dil kursu İstanbul’da eğitimlerine başlıyor. Öğrenme ve konuşmaya dayalı eğitimler, esnek zaman planması şekliyle ilgililere sunulacak.

BUA Global’in Washington DC dil okulu, Beşiktaş’da eğitimlerine başlıyor. Yıllardır yurtdışında yabancı dil eğitimi veren Mentora College Barboros bulvarında açılan şubesiyle; TOEFL IBT, IELTS ACADEMIC, PTE ACADEMIC YDS YÖKDİL ve Almanca gibi alanlarda eğitimler verecek. Lisans ve Yüksek lisans öğrencilerine birebir ya da gruplar halinde esnek zaman planlaması ile kurslar sunulacak. Nitelikli Amerikalı eğitmenler ve tecrübeli Türk Akademisyenlerle yurtiçi ve yurtdışı akademik hedefleriniz için mükemmel bir tamamlayıcı olma özelliğine sahip. Özellikle İngilizce düzeyi C1 seviyesinde olan yabancı ve Türk öğrenciler için dünya çapında ingilizce öğretmenliği yapma imkanı sunan CELTA ve DELTA programları ile programlar sunulacak.

BAU ailesine özel indirimler

Öte yandan, Mentora College kursları, BAU mezunlarına ve Lisans öğrencilerine tüm İngilizce programlarında yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor. Bunun yanı sıra BAU çalışanlarına Bahçeşehir Koleji, Uğur Okulları veli ve öğrencilerine de açılışa özel yüzde 50 indirimli programlar sunuyor.