Patent Vekilliği Programı BAU’da!

25 Eylül 2017 | BAU HABER

Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Uluslararası Liderlik, Araştırma ve Uygulama Merkezi Türkiye’de Patent Vekilliği alanında her geçen gün artan kaliteli insan kaynağı ihtiyacı için yeni bir eğitim programına başlıyor.

Ülkemizin saygın patent ofislerinden biri olan Erdem Kaya Patent ve Danışmanlık A.Ş. ile beraber kapsamlı bir eğitim programı hazırlayan Uluslararası Liderlik, Araştırma ve Uygulama Merkezi, bu eğitim kapsamında sadece teorik boyuta değil, eğitmenlerin ciddi saha tecrübesinden gelen uygulamaya dönük örneklere de yer verecek.

Programı bitiren katılımcılar, Patent Vekilliği mesleği ve icraat yöntemleri noktasında sağlam bir alt yapıya sahip olması ve buradan aldığı güçle de bu alanda sağlıklı bir kariyer inşa edebilecekler. Katılımcıların yıl sonunda yapılması planlanan Patent Vekilliği sınavını kazanarak Patent Vekili unvanını almasını sağlamak da öncelikli amaç olarak belirtiliyor.

Patent Vekilliği Eğitim Programı 4-26 Kasım 2017 tarihleri arasında her Cumartesi-Pazar 09:00-17:30 saatleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş kampüsünde gerçekleşecek.